Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Fundację PoMoc, która na co dzień działa na rzecz kobiet, promując rozwój, zdrowie i wzajemne wsparcie. Jak co roku współorganizatorem wydarzenia jest Zamek w Rzucewie oraz znów do drużyny dołącza nasze Centrum Kultury.
Festiwal MOC-y to przestrzeń pełna inspiracji, dobrej energii i wartościowych spotkań. W programie znajdują się m.in. warsztaty rozwojowe, koncerty, strefy relaksu, spotkania z lokalnymi twórcami oraz wiele atrakcji sprzyjających budowaniu relacji i dbaniu o dobrostan.
Wydarzenie odbędzie się w niezwykłej scenerii, na błoniach Zamku w Rzucewie oraz przy Osadzie Łowców Fok – miejsc, które idealnie wpisują się w atmosferę spokoju, harmonii i jedności z naturą.
Do zobaczenia 21 czerwca w Rzucewie!
Więcej informacji, wraz z prezentacją tegorocznych partnerów, wystawców i atrakcji na stronie FESTIWAL MOCY




